Wędliny

Chorwackie wędliny – delikates na skalę światową
Chorwackie wędliny nie są zwykłym produktem przemysłu mięsnego. Są to unikatowe delikatesy, doceniane przez smakoszy z całego świata. Już od dawna chorwacki pršut czy pancetta zostały markami same w sobie. Ponadto ich jakość została nominowana wysoką odznaką produktów regionalnych Unii Europejskiej. Co za tym idzie, proces produkcji oraz wysoka jakość chorwackich wędlin są poddawane restrykcyjnej kontroli.
Wędliny z Chorwacji a ich sekret
Sekret wędlin z Chorwacji kryje się w warunkach, w których one powstają. Szczególne miejsce wśród chorwackich wyrobów mięsnych zajmują wędliny długo dojrzewające.  Mięso suszy się na powietrzu przez wiele miesięcy i jest owiewane przez morską bryzą. Dzięki temu, chorwackie wędliny uzyskują unikatowy smak. To sprawia, że produkty mięsne z Chorwacji są tak popularne i smakują wyśmienicie nie tylko jako osobne dania, lecz także jako dodatki do innych dań.
Wędliny z Chorwacji w ofercie sklepu smakidalmacji.pl
Nawiązujemy bezpośrednią współpracę z lokalnymi producentami wędlin w Chorwacji. Dzięki temu, niektóre wędliny z Chorwacji, w Polsce można znaleźć tylko u nas. Starannie dbamy o jakość produktów, które dostarczamy swoim klientom. Dlatego, produkty mięsne wozimy bezpośrednio z Chorwacji własnym transportem chłodniczym.
Chorwackie wędliny, których nie mamy w ofercie
Jeśli nie możesz znaleźć na naszej stronie interesującą Ciebie chorwacki produkt mięsny, napisz do nas. Nasi kupcy odbywają delegacje do Chorwacji średnio co miesiąc. Jeśli zgłosisz zapotrzebowanie, na pewno postaramy się, żeby potrzebny Ci produkt został dostarczony do Polski.

Pamiętaj, że większość wędlin wymaga podtrzymywania stałej temperatury. Takie produkty wysyłamy w specjalnym opakowaniu chłodniczym. Aczkolwiek, nie będzie ono trzymało temperatury przez cały czas. Dlatego, jeśli zamówiłeś w naszym sklepie wędlinę, postaraj się odebrać przesyłkę od kuriera tak szybko jak tylko to jest możliwe.

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników